„UVElite“ pranašumai

GREITA

„UVElite WOOD“ – tai greičiausias grindų atnaujinimo metodas rinkoje, padedantis parduotuvėms, restoranams ir viešbučiams sutaupyti laiko remontui, o tai reiškia – daugiau laiko verslo galimybėms. „UVElite WOOD“ atnaujintas paviršius yra maksimaliai patvarus ir gali atlaikyti intensyvų naudojimą jau iš karto po džiovinimo. Palyginkite tai su įprastomis poliuretano priemonėmis, kurioms reikia 3–7 dienų visiškai išdžiūti, ir suprasite, kodėl patalpų savininkai ir rangovai aiškiai mato aukštos kokybės ir greito grindų atnaujinimo galimybes už nedidelę kainą.

GALIMA NAUDOTI IŠ KARTO

NĖRA GRĖSMĖS PAŽEISTI NEIŠDŽIUVUSIO PAVIRŠIAUS

„UVElite WOOD“ sumažina tikimybę pažeisti neišdžiūvusį paviršių. Danga džiovinama iš karto naudojant nešiojamą ultravioletinių spindulių lempą. Grindys tuoj pat išdžiūva ir jomis jau galima intensyviai naudotis. Ultravioletiniai spinduliai reaguoja su dangos fotoiniciatoriais, kurie iš karto susijungia ir baigia grindų atnaujinimo procesą.

TVIRTUMAS

„UVElite WOOD“ formulę sudaro pažangiausia grindų dangos technologija, kuria užtikrinamas maksimalus patvarumas ir tvirtumas. Jis išgaunamas pasitelkus pažangią keramikos dalelių – vienos tvirčiausių medžiagų – integraciją.

MAŽAS LAKIŲJŲ ORGANINIŲ DALELIŲ KIEKIS

Šioje atnaujinimo sistemoje nėra įprastiems lakams naudojamų izocianatų, todėl į aplinką patenka nedidelis lakiųjų organinių dalelių kiekis. Dar pridėkite faktą, jog tokį paviršių lengva valyti, ir gausime grindis, kurios yra ir saugios, ir švarios, ir padeda sukurti sveiką darbo aplinką. Štai, kodėl „UVElite WOOD“ – vienas aplinkai draugiškiausių grindų dangos pasirinkimų.