„UVElite“ pranašumai

EKONOMIŠKUMAS

EKONOMIŠKAS GRINDŲ RENOVAVIMAS

„UVElite RES“ sistema – tai ekonomiška grindų keitimo alternatyva. Didžiąją dalį dažniausiai keičiamų vinilo ir linoleumo grindų dangų galima atnaujinti sutaupant iki 70 % galimų išlaidų, kurias patirtumėte visiškai keisdami grindis.

MINIMALIOS PRIEŽIŪROS IŠLAIDOS

Su šia sistema jūs taip pat galite sumažinti bendrąsias priežiūros išlaidas, kadangi grindis atnaujinus jums reikės mažiau chemikalų ir kitų medžiagų, kurias anksčiau naudojote grindų priežiūrai. Be to, jums nebereikės įprastų grindų poliravimo priemonių.

PRIDĖTINĖ VERTĖ

Be grindų atnaujinimo jūs taip pat padidinsite savo investicijos į gyvenamąjį būstą vertę.

APLINKOSAUGA

MAŽINAMAS POVEIKIS APLINKAI

„UVElite RES“ – didžiulis skirtumas tarp grindų renovacijos ir įprasto grindų keitimo. Keičiant grindis jas reikia nuimti, išmesti ir perdirbti. Po to būtina išlyginti paviršių, o naująsias grindis – pagaminti ir priklijuoti vietoje senųjų. Perdirbant, gaminant ir transportuojant grindis patiriamos papildomos energijos sąnaudos. Be to, vykdant išmontavimo darbus į orą gali kilti nepageidaujamų dalelių, kurios įprastai liktų grindyse.

GERESNĖ NAMŲ APLINKA

Dėl šios sistemos paviršių lengva valyti, todėl mažėja sunaudojimų ploviklių kiekis, o namuose galite džiaugtis sveikesne aplinka ir geresne higiena. Dalelių matuoklis parodė, kad „UVElite RES“ atnaujintos grindys yra žymiai švaresnės nei įprastomis grindų priežiūros priemonėmis valomos grindys.

APLINKAI DRAUGIŠKA SISTEMA

„UVElite RES“ sudėtyje nėra jokių tirpiklių, o pati sistema turi keletą aplinkosaugos sertifikatų. Ši sistema pasižymi labai mažomis emisijomis, todėl tai yra viena labiausiai aplinkai draugiškų grindų atnaujinimo sistemų rinkoje.

LAIKAS

TAUPYKITE LAIKĄ

Grindų keitimas dažniausiai yra brangi keletą dienų trunkanti investicija. Panašiai užtrunka ir kitos įprastos atnaujinimo procedūros. Su „UVElite RES“ grindis atnaujinsite vos per 1–2 dienas, įskaitant visų objektų nuo grindų pašalinimą. Jei grindys jau yra švarios, atnaujinimo darbus galima atlikti per 8 valandas.

GALIMA NAUDOTI IŠ KARTO

Apdorojus UV spinduliais, grindimis galite iš karto naudotis ir įnešti visus baldus. Atsparumas dilimui sumažina riziką tiesiogiai pažeisti grindų dangą. Greito atnaujinimo sistema suteikia grindų savininkui lankstumo sprendžiant, kada jos turi būti paruoštos.

EFEKTYVUS VALYMAS

Dėl „UVElite RES“ sistemos grindys tampa ergonomiškai paprastu valyti paviršiumi, taip sumažinant priežiūros išlaidas ir palengvinant tvarkymosi procedūras. Tai taupo ir laiką, ir energiją.

ILGAAMŽIŠKUMAS

VISAI KAIP NAUJOS

A floor renovated with UVElite RES system provides an everlastingness and a look that closest could be compared to a new floor surface from the factory. „UVElite RES“ sistema atnaujintos grindys tampa ilgaamžiškesnės ir atrodo kaip ką tik iš gamyklos atvežtos naujos grindys.

VISKAS JŪSŲ POREIKIAMS

Pritaikykite grindis savo poreikiams. Grindų paviršius gali būti įvairaus lygio blizgumo.

IMKITĖS VEIKSMŲ

Su „UVElite RES“ apdorotas plotas iš karto po procedūros tampa maksimaliai tvirtas ir atsparus įbrėžimams bei cheminiam poveikiui, lyginant su kartais net kelių dienų laukimu, kol pasiekiamas maksimalus patvarumas naudojant įprastus grindų atnaujinimo būdus.

PATVARUMAS

IŠLAIKYKITE SAVO GRINDIS NEPRIEKAIŠTINGOS BŪKLĖS

„UVElite RES“ apdorotų grindų priežiūra nesiskiria nuo kitų poliuretanu dengtų grindų. Kasdienei ir bendrajai švarai palaikyti rekomenduojame švelnius neutralaus pH ploviklius, tokius kaip „RES“ ploviklis. Norėdami užtikrinti grindų ilgaamžiškumą ir išlaikyti jų gerą būklę naudokite „Refresher RES“.

TEGYVUOJA JŪSŲ GRINDYS

„UVElite RES“ atnaujintas grindis po kurio laiko galima padengti nauju sluoksniu naudojant mūsų priedą sukibimui gerinti – „Clean ‘n Coat RES“.